IXFH32N48
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFH32N48
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 480V 32A TO247AD
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFH32N48
Tau Wae IXFH32N48 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 480V 32A TO247AD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5208 pcs Pepa Raraunga
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247AD (IXFH)
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 130 mOhm @ 15A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 360W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 5200pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 300nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 480V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 480V 32A (Tc) 360W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH)
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 32A (Tc)