IXFH28N60P3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH28N60P3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFH28N60P3
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 600V 28A TO247
Ngā Rauemi: IXFH28N60P3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFH28N60P3
Tau Wae IXFH28N60P3 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 600V 28A TO247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19019 pcs Pepa Raraunga IXFH28N60P3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247AD (IXFH)
Raupapa HiPerFET™, Polar3™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 260 mOhm @ 14A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 695W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 3560pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 50nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 600V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 600V 28A (Tc) 695W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH) I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 28A (Tc)