IXFF24N100
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFF24N100
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 1000V 22A I4-PAC
Ngā Rauemi: IXFF24N100.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFF24N100
Tau Wae IXFF24N100 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 1000V 22A I4-PAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5603 pcs Pepa Raraunga IXFF24N100.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato ISOPLUS i4-PAC™
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 390 mOhm @ 15A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) - Packaging Tube
Paa / Case i4-Pac™-5 (3 Leads) Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 250nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 1000V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 1000V 22A (Tc) Through Hole ISOPLUS i4-PAC™ I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 22A (Tc)