IXFE24N100
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFE24N100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFE24N100
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 1000V 22A ISOPLUS227
Ngā Rauemi: IXFE24N100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFE24N100
Tau Wae IXFE24N100 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 1000V 22A ISOPLUS227 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3723 pcs Pepa Raraunga IXFE24N100.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-227B
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 390 mOhm @ 12A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 500W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case SOT-227-4, miniBLOC Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 7000pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 250nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 1000V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 1000V 22A (Tc) 500W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 22A (Tc)