IXFC74N20P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFC74N20P
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 200V 35A ISOPLUS220
Ngā Rauemi: IXFC74N20P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFC74N20P
Tau Wae IXFC74N20P Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 200V 35A ISOPLUS220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4184 pcs Pepa Raraunga IXFC74N20P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato ISOPLUS220™
Raupapa PolarHT™ HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 36 mOhm @ 37A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 120W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case ISOPLUS220™ Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 3300pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 107nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 200V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 200V 35A (Tc) 120W (Tc) Through Hole ISOPLUS220™
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 35A (Tc)