IXFA4N100P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFA4N100P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFA4N100P
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 1000V 4A D2PAK
Ngā Rauemi: IXFA4N100P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFA4N100P
Tau Wae IXFA4N100P Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 1000V 4A D2PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31317 pcs Pepa Raraunga IXFA4N100P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-263 (IXFA)
Raupapa HiPerFET™, PolarP2™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 3.3 Ohm @ 2A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 150W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1456pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 26nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 1000V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 1000V 4A (Tc) 150W (Tc) Surface Mount TO-263 (IXFA) I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 4A (Tc)