IXDP20N60B
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXDP20N60B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXDP20N60B
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua IGBT 600V 32A 140W TO220AB
Ngā Rauemi: IXDP20N60B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXDP20N60B
Tau Wae IXDP20N60B Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga IGBT 600V 32A 140W TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30871 pcs Pepa Raraunga IXDP20N60B.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.8V @ 15V, 20A
Tauira Whakamātautau 300V, 20A, 22 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C -
Te Whakawhiti Energy 900µJ (on), 400µJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa - Mana - Max 140W
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Standard
Momo IGBT NPT Puta Taui 70nC
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT NPT 600V 32A 140W Through Hole TO-220AB I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 40A
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 32A