IXDA20N120AS
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXDA20N120AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXDA20N120AS
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua IGBT 1200V 38A 200W TO263AB
Ngā Rauemi: IXDA20N120AS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXDA20N120AS
Tau Wae IXDA20N120AS Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga IGBT 1200V 38A 200W TO263AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25949 pcs Pepa Raraunga IXDA20N120AS.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 3V @ 15V, 20A
Tauira Whakamātautau 600V, 20A, 82 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C -
Te Whakawhiti Energy 3.1mJ (on), 2.4mJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato TO-263
Raupapa - Mana - Max 200W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Standard
Momo IGBT NPT Puta Taui 70nC
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT NPT 1200V 38A 200W Surface Mount TO-263 I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 38A
Tau Wae Tuakiri IXD*20N120
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IXDD404PI
IXDD404PI
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: IC MOSFET DRIVER LS 4A DUAL 8DIP