HTZ240F10K
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HTZ240F10K
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE 10KV 1.7A
Ngā Rauemi: HTZ240F10K.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 280 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 280 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HTZ240F10K
Tau Wae HTZ240F10K Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga DIODE MODULE 10KV 1.7A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 280 pcs Pepa Raraunga HTZ240F10K.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 10V @ 2A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 10000V
Pūrere Pūrere Whakarato Module Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Module Momo Tae Chassis Mount
Momo Tono Standard Te Whirihoranga Diode 1 Pair Series Connection
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 10000V 1.7A Chassis Mount Module I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500µA @ 10000V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 1.7A Tau Wae Tuakiri HTZ240