FMP76-010T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FMP76-010T
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N/P-CH 100V 62A/54A I4PAC
Ngā Rauemi: FMP76-010T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP76-010T
Tau Wae FMP76-010T Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N/P-CH 100V 62A/54A I4PAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6260 pcs Pepa Raraunga FMP76-010T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Pūrere Pūrere Whakarato ISOPLUS i4-PAC™
Raupapa Trench™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 11 mOhm @ 25A, 10V
Mana - Max 89W, 132W Packaging Tube
Paa / Case i4-Pac™-5 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 5080pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 104nC @ 10V Momo FET N and P-Channel
FET Pānga Standard Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V
Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array N and P-Channel 100V 62A, 54A 89W, 132W Through Hole ISOPLUS i4-PAC™ I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 62A, 54A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMPA9
FMPA9
Kaihanga: Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga: SEN PROX MAG NO
I roto i te taonga: 3247 pcs
Tikiake:
RFQ
FMP4WVJR-73-82K
FMP4WVJR-73-82K
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES 82K OHM 4W 5% AXIAL