FMP36-015P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FMP36-015P
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N/P-CH 150V 36A/22A I4PAC
Ngā Rauemi: FMP36-015P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP36-015P
Tau Wae FMP36-015P Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N/P-CH 150V 36A/22A I4PAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6438 pcs Pepa Raraunga FMP36-015P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 250µA Pūrere Pūrere Whakarato ISOPLUS i4-PAC™
Raupapa Polar™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 40 mOhm @ 31A, 10V
Mana - Max 125W Packaging Tube
Paa / Case i4-Pac™-5 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2250pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 70nC @ 10V Momo FET N and P-Channel
FET Pānga Standard Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 150V
Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array N and P-Channel 150V 36A, 22A 125W Through Hole ISOPLUS i4-PAC™ I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 36A, 22A