FMP26-02P
IXYS CorporationIXYS Corporation
FMP26-02P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FMP26-02P
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N/P-CH 200V 26A/17A I4PAC
Ngā Rauemi: FMP26-02P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP26-02P
Tau Wae FMP26-02P Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N/P-CH 200V 26A/17A I4PAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6271 pcs Pepa Raraunga FMP26-02P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Pūrere Pūrere Whakarato ISOPLUS i4-PAC™
Raupapa Polar™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 60 mOhm @ 25A, 10V
Mana - Max 125W Packaging Tube
Paa / Case i4-Pac™-5 Ētahi Ingoa FMP2602P
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2720pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 70nC @ 10V
Momo FET N and P-Channel FET Pānga Standard
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 200V Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array N and P-Channel 200V 26A, 17A 125W Through Hole ISOPLUS i4-PAC™
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 26A, 17A