FMM65-015P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FMM65-015P
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET 2N-CH 150V 65A I4-PAC-5
Ngā Rauemi: FMM65-015P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
24 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMM65-015P
Tau Wae FMM65-015P Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET 2N-CH 150V 65A I4-PAC-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3442 pcs Pepa Raraunga FMM65-015P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Pūrere Pūrere Whakarato ISOPLUS i4-PAC™
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 22 mOhm @ 50A, 10V
Mana - Max - Packaging Tube
Paa / Case i4-Pac™-5 Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 230nC @ 10V Momo FET 2 N-Channel (Dual)
FET Pānga Standard Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 150V
Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 150V 65A Through Hole ISOPLUS i4-PAC™ I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 65A