FII40-06D
IXYS CorporationIXYS Corporation
FII40-06D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FII40-06D
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua IGBT 600V 40A I-PACK
Ngā Rauemi: FII40-06D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FII40-06D
Tau Wae FII40-06D Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga IGBT 600V 40A I-PACK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9251 pcs Pepa Raraunga FII40-06D.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.2V @ 15V, 25A
Pūrere Pūrere Whakarato ISOPLUS i4-PAC™ Raupapa -
Mana - Max 125W Paa / Case i4-Pac™-5
Ētahi Ingoa FII4006D
Q2152322
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
NTC Thermistor No Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 1.6nF @ 25V Whakauru Standard
Momo IGBT NPT Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Array NPT Half Bridge 600V 40A 125W Through Hole ISOPLUS i4-PAC™
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 600µA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 40A