DSB15IM45IB
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSB15IM45IB
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 45V 15A TO262
Ngā Rauemi: DSB15IM45IB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSB15IM45IB
Tau Wae DSB15IM45IB Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 45V 15A TO262 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62152 pcs Pepa Raraunga DSB15IM45IB.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 590mV @ 15A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 45V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-262 (I2PAK) Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 45V 15A Through Hole TO-262 (I2PAK)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10mA @ 45V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 15A