DSA60C150PB
IXYS CorporationIXYS Corporation
DSA60C150PB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSA60C150PB
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220
Ngā Rauemi: DSA60C150PB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSA60C150PB
Tau Wae DSA60C150PB Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47685 pcs Pepa Raraunga DSA60C150PB.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 930mV @ 30A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 30A Through Hole TO-220-3
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 450µA @ 150V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 30A