DSA10I100PM
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSA10I100PM
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220FP
Ngā Rauemi: DSA10I100PM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSA10I100PM
Tau Wae DSA10I100PM Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220FP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61726 pcs Pepa Raraunga DSA10I100PM.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 890mV @ 10A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220FP Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-220-2 Full Pack Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 100V 10A Through Hole TO-220FP
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 200µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 10A