DPG60C300PC
IXYS CorporationIXYS Corporation
DPG60C300PC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPG60C300PC
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY GP 300V 30A TO263
Ngā Rauemi: DPG60C300PC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPG60C300PC
Tau Wae DPG60C300PC Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga DIODE ARRAY GP 300V 30A TO263 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60132 pcs Pepa Raraunga DPG60C300PC.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.35V @ 30A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 300V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-263 (D²Pak) Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa HiPerFRED™ Te Whakaora Whakaora (trr) 35ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 300V 30A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 300V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 30A