DPG30IM300PC
IXYS CorporationIXYS Corporation
DPG30IM300PC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPG30IM300PC
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 300V 30A TO263
Ngā Rauemi: DPG30IM300PC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPG30IM300PC
Tau Wae DPG30IM300PC Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 300V 30A TO263 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84649 pcs Pepa Raraunga DPG30IM300PC.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.35V @ 30A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 300V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-263 (D²Pak) Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa HiPerFRED²™ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 300V 30A Surface Mount TO-263 (D²Pak) I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 300V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 30A Capacitance @ Vr, F 42pF @ 150V, 1MHz