CS8-12IO2
IXYS CorporationIXYS Corporation
CS8-12IO2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CS8-12IO2
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua SCR PHASE CONTROL 1200V 16A TO64
Ngā Rauemi: CS8-12IO2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS8-12IO2
Tau Wae CS8-12IO2 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga SCR PHASE CONTROL 1200V 16A TO64 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4755 pcs Pepa Raraunga CS8-12IO2.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 1.2kV
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 2.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-64
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Bulk Paa / Case TO-208AB, TO-64-3, Stud
Ētahi Ingoa CS812IO2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Chassis, Stud Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 1.2kV 25A Standard Recovery Chassis, Stud Mount TO-64 I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 25A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 16A I teie nei - Tae Atu (Tae) 3mA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 250A, 270A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 80mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 30mA