CS30-14IO1
IXYS CorporationIXYS Corporation
CS30-14IO1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CS30-14IO1
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua THYRISTOR PHASE 1400V TO-247AD
Ngā Rauemi: CS30-14IO1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
1020 pcs
2520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS30-14IO1
Tau Wae CS30-14IO1 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga THYRISTOR PHASE 1400V TO-247AD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33809 pcs Pepa Raraunga CS30-14IO1.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.63V Momotuhi - Tae Atu 1.4kV
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1V Pūrere Pūrere Whakarato TO-247AD
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case TO-3P-3 Full Pack
Tae Mahi -40°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR 1.4kV 49A Standard Recovery Through Hole TO-247AD
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 49A I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 30A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 50µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 400A, 430A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 100mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 55mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CS3003-FSZ
CS3003-FSZ
Kaihanga: Cirrus Logic
Whakaahuatanga: IC OPAMP INSTR RRO 8SOIC
I roto i te taonga: 4160 pcs
Tikiake: CS3003-FSZ.pdf
RFQ
CS300-38HK-QY
CS300-38HK-QY
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: CONN TERM RECT LUG 1 AWG #3/8
I roto i te taonga: 1903 pcs
Tikiake: CS300-38HK-QY.pdf
RFQ
CS3.241
CS3.241
Kaihanga: PULS
Whakaahuatanga: DIN RAIL PWR SUPPLY 80W 24V 3.3A