CS20-12IO1
IXYS CorporationIXYS Corporation
CS20-12IO1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CS20-12IO1
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua THYRISTOR PHASE 1200V TO-247AD
Ngā Rauemi: CS20-12IO1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS20-12IO1
Tau Wae CS20-12IO1 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga THYRISTOR PHASE 1200V TO-247AD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21074 pcs Pepa Raraunga CS20-12IO1.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 2.1V Momotuhi - Tae Atu 1.2kV
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1V Pūrere Pūrere Whakarato TO-247AD
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case TO-3P-3 Full Pack
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR 1.2kV 30A Standard Recovery Through Hole TO-247AD
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 30A I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 19A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 2mA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 200A, 215A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 100mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 65mA