XUL535212.500JS6I
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
XUL535212.500JS6I Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XUL535212.500JS6I
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua OSC 212.5MHZ SMD
Ngā Rauemi: 1.XUL535212.500JS6I.pdf2.XUL535212.500JS6I.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XUL535212.500JS6I
Tau Wae XUL535212.500JS6I Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga OSC 212.5MHZ SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29465 pcs Pepa Raraunga 1.XUL535212.500JS6I.pdf2.XUL535212.500JS6I.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa XUL
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Ētahi Ingoa 800-2832-5 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 212.5MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 212.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 97mA