XLP73V352.195860X
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XLP73V352.195860X
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua OSC VCXO 352.19586MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: 1.XLP73V352.195860X.pdf2.XLP73V352.195860X.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XLP73V352.195860X
Tau Wae XLP73V352.195860X Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5604 pcs Pepa Raraunga 1.XLP73V352.195860X.pdf2.XLP73V352.195860X.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo VCXO
Rahi / Rahi 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) Raupapa XPRESSO™ FVXO-PC73
Ratonga - Packaging Strip
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Ētahi Ingoa FVXO-PC73B-352.19586
FVXO-PC73B-352.19586-ND
Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga -
Rautanga 352.19586MHz Whakaahuatanga Taipitopito 352.19586MHz VCXO LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 120mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -
Kaitautoko Ake Crystal Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) ±50ppm