XLP536150.000000I
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
XLP536150.000000I Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XLP536150.000000I
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua OSC XO 150.000MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: 1.XLP536150.000000I.pdf2.XLP536150.000000I.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XLP536150.000000I
Tau Wae XLP536150.000000I Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga OSC XO 150.000MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24656 pcs Pepa Raraunga 1.XLP536150.000000I.pdf2.XLP536150.000000I.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm) Raupapa XPRESSO™ FXO-PC53
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Ētahi Ingoa 631-1294-1 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 150MHz Whakaahuatanga Taipitopito 150MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 120mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -