XLL736133.333333X
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
XLL736133.333333X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XLL736133.333333X
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua OSC XO 133.333333MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: 1.XLL736133.333333X.pdf2.XLL736133.333333X.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XLL736133.333333X
Tau Wae XLL736133.333333X Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4284 pcs Pepa Raraunga 1.XLL736133.333333X.pdf2.XLL736133.333333X.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) Raupapa XPRESSO™ FXO-LC73
Ratonga - Packaging Strip
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Ētahi Ingoa FXO-LC736-133.333333
FXO-LC736-133.333333-ND
Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 133.333333MHz Whakaahuatanga Taipitopito 133.333333MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 100mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -