XLH73V060.000000X
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XLH73V060.000000X
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua OSC VCXO 60.000MHZ HCMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.XLH73V060.000000X.pdf2.XLH73V060.000000X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XLH73V060.000000X
Tau Wae XLH73V060.000000X Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga OSC VCXO 60.000MHZ HCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54676 pcs Pepa Raraunga 1.XLH73V060.000000X.pdf2.XLH73V060.000000X.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo VCXO
Rahi / Rahi 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) Raupapa XPRESSO™ FVXO-HC73
Ratonga - Packaging Strip
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS
Ētahi Ingoa FVXO-HC73B-60 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga - Rautanga 60MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 60MHz VCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 47mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) - Kaitautoko Ake Crystal
Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) ±50ppm