XLH735125.000000X
IDT, Integrated Device Technology IncIDT, Integrated Device Technology Inc
XLH735125.000000X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XLH735125.000000X
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua OSC XO 125.000MHZ HCMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.XLH735125.000000X.pdf2.XLH735125.000000X.pdf
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XLH735125.000000X
Tau Wae XLH735125.000000X Kaihanga IDT, Integrated Device Technology Inc
Whakaahuatanga OSC XO 125.000MHZ HCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 104878 pcs Pepa Raraunga 1.XLH735125.000000X.pdf2.XLH735125.000000X.pdf
Momo XO (Standard) Rahi / Rahi 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
Ahua Tae 3.3V Raupapa XPRESSO™ FXO-HC73
RoHS Tūnga Cut Tape (CT) Ratonga -
Ko te poari 4-SMD, No Lead Whakaputa Enable/Disable
Ētahi Ingoa 631-1138-1 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga XLH735125.000000X Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Te Manawanui Toa ±50ppm Tautanga - Whakaputa 1 -
Rautanga 125MHz Whakaahua nui 125MHz HCMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 47mA Enable/Disable
Whakaahuatanga OSC XO 125.000MHZ HCMOS SMD Tae - Whakaaetanga (Max) HCMOS
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 47mA