XLH735040.000000X
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
XLH735040.000000X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XLH735040.000000X
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua OSC XO 40.000MHZ HCMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.XLH735040.000000X.pdf2.XLH735040.000000X.pdf
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XLH735040.000000X
Tau Wae XLH735040.000000X Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga OSC XO 40.000MHZ HCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76437 pcs Pepa Raraunga 1.XLH735040.000000X.pdf2.XLH735040.000000X.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) Raupapa XPRESSO™ FXO-HC73
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS
Ētahi Ingoa 631-1058-6 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 40MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 40MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA