XLH536125.000000I
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
XLH536125.000000I Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XLH536125.000000I
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua OSC XO 125.000MHZ HCMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.XLH536125.000000I.pdf2.XLH536125.000000I.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XLH536125.000000I
Tau Wae XLH536125.000000I Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga OSC XO 125.000MHZ HCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60936 pcs Pepa Raraunga 1.XLH536125.000000I.pdf2.XLH536125.000000I.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm) Raupapa XPRESSO™ FXO-HC53
Ratonga - Packaging Strip
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS
Ētahi Ingoa 631-1148
631-1148-1-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 125MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 125MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 47mA