XLH335100.000000X
IDT, Integrated Device Technology IncIDT, Integrated Device Technology Inc
XLH335100.000000X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XLH335100.000000X
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua OSC XO 100.000MHZ HCMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.XLH335100.000000X.pdf2.XLH335100.000000X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XLH335100.000000X
Tau Wae XLH335100.000000X Kaihanga IDT, Integrated Device Technology Inc
Whakaahuatanga OSC XO 100.000MHZ HCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88210 pcs Pepa Raraunga 1.XLH335100.000000X.pdf2.XLH335100.000000X.pdf
Momo XO (Standard) Rahi / Rahi 0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm)