MK2058-01SILF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MK2058-01SILF
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC VCXO CLK JITTER ATTEN 20-SOIC
Ngā Rauemi: MK2058-01SILF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MK2058-01SILF
Tau Wae MK2058-01SILF Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5804 pcs Pepa Raraunga MK2058-01SILF.pdf
Tuhinga o mua 3.15 V ~ 3.45 V Momo Clock Jitter Attenuator
Pūrere Pūrere Whakarato 20-SOIC Raupapa -
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 2:1 Packaging Tube
Paa / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) PLL Yes
Whakaputa LVCMOS Ētahi Ingoa 800-2262
MK2058-01SILF-ND
MK205801SILF
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru LVCMOS
Tautanga - Max 27MHz Kawewehe / Whakanao Yes/No
Motuhake - Whakauru: Whakaputa No/No Tau Wae Tuakiri MK2058-01
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MK2059-01SILF
MK2059-01SILF
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC VCXO CLK JITTER ATTEN 20-SOIC
I roto i te taonga: 5652 pcs
Tikiake: MK2059-01SILF.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: IC CLK PLL COMM 3.3V 20-SOIC
I roto i te taonga: 4338 pcs
Tikiake: MK2049-45SILF.pdf
RFQ
MK2058-01SI
MK2058-01SI
Tikiake: MK2058-01SI.pdf
MK2050FE-R52
MK2050FE-R52
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 205 OHM 1/4W 1% AXIAL