MK1704ALFTR
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MK1704ALFTR
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC CLK GENERATOR LOW EMI 8-SOIC
Ngā Rauemi: MK1704ALFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MK1704ALFTR
Tau Wae MK1704ALFTR Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5048 pcs Pepa Raraunga MK1704ALFTR.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 5.5 V Momo Clock Generator
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PLL Yes
Whakaputa CMOS Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakauru Clock Tautanga - Max 140MHz
Kawewehe / Whakanao No/Yes Motuhake - Whakauru: Whakaputa No/No
Tau Wae Tuakiri MK1704
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MK17-C-1
MK17-C-1
Kaihanga: Standex-Meder Electronics
Whakaahuatanga: SWITCH REED SPST-NO 500MA 170V
I roto i te taonga: 68021 pcs
Tikiake: MK17-C-1.pdf
RFQ
MK17-B-3
MK17-B-3
I roto i te taonga: 62313 pcs
Tikiake: MK17-B-3.pdf
RFQ
MK1704ALF
MK1704ALF
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC CLK GENERATOR LOW EMI 8-SOIC
Tikiake: MK1704ALF.pdf
MK1707SI
MK1707SI
Tikiake: MK1707SI.pdf
MK17-B-2
MK17-B-2
Tikiake: MK17-B-2.pdf
MK17-C-2
MK17-C-2