IDT72V3684L15PF
Hua Hua
Tau Wae: IDT72V3684L15PF
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 32768X36 15NS 128QFP
Ngā Rauemi: IDT72V3684L15PF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDT72V3684L15PF
Tau Wae IDT72V3684L15PF Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5111 pcs Pepa Raraunga IDT72V3684L15PF.pdf
Tuhinga o mua 3.15V ~ 3.45V Pūrere Pūrere Whakarato 128-TQFP (14x20)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 128-LQFP Ētahi Ingoa 72V3684L15PF
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 1.125M (16K x 36 x 2)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Mahinga Synchronous
Tautoko FWFT Yes Momo Whakawhānui Width
Raraunga Raraunga 66.7MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 400mA