IDT72V3682L10PFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT72V3682L10PFG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IDT72V3682L10PFG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 32768X36 10NS 120QFP
Ngā Rauemi: IDT72V3682L10PFG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDT72V3682L10PFG
Tau Wae IDT72V3682L10PFG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4253 pcs Pepa Raraunga IDT72V3682L10PFG.pdf
Tuhinga o mua 3.15V ~ 3.45V Pūrere Pūrere Whakarato 120-TQFP (14x14)
Raupapa 72V Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 120-LQFP Ētahi Ingoa 72V3682L10PFG
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 1.125M (16K x 36 x 2)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Synchronous
Tautoko FWFT Yes Momo Whakawhānui Width
Raraunga Raraunga 100MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 400mA