IDT72413L45P
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IDT72413L45P
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO PAR W/FLAGS 32KB 20DIP
Ngā Rauemi: 1.IDT72413L45P.pdf2.IDT72413L45P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDT72413L45P
Tau Wae IDT72413L45P Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5015 pcs Pepa Raraunga 1.IDT72413L45P.pdf2.IDT72413L45P.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 20-PDIP
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere No Packaging Tray
Paa / Case 20-DIP (0.300", 7.62mm) Ētahi Ingoa 72413L45P
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 320 (64 x 5)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Mahinga Asynchronous
Tautoko FWFT No Momo Whakawhānui Depth, Width
Raraunga Raraunga 45MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 60mA