IDT71T75802S100PFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71T75802S100PFG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IDT71T75802S100PFG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 18M PARALLEL 100TQFP
Ngā Rauemi: IDT71T75802S100PFG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDT71T75802S100PFG
Tau Wae IDT71T75802S100PFG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4739 pcs Pepa Raraunga IDT71T75802S100PFG.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 2.375 V ~ 2.625 V
Hangarau SRAM - Synchronous ZBT Pūrere Pūrere Whakarato 100-TQFP (14x14)
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 100-LQFP Ētahi Ingoa 71T75802S100PFG
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Momo Rangi Volatile
Rahi Mahara 18Mb (1M x 18) Atanga Waehere Parallel
Hōputu Pūmahara SRAM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 18Mb (1M x 18) Parallel 100MHz 5ns 100-TQFP (14x14) Whero Whero 100MHz