IDT71P72804S167BQ
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71P72804S167BQ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IDT71P72804S167BQ
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 18M PARALLEL 165CABGA
Ngā Rauemi: IDT71P72804S167BQ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDT71P72804S167BQ
Tau Wae IDT71P72804S167BQ Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4811 pcs Pepa Raraunga IDT71P72804S167BQ.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 1.7 V ~ 1.9 V
Hangarau SRAM - Synchronous, QDR II Pūrere Pūrere Whakarato 165-CABGA (13x15)
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 165-TBGA Ētahi Ingoa 71P72804S167BQ
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Momo Rangi Volatile
Rahi Mahara 18Mb (1M x 18) Atanga Waehere Parallel
Hōputu Pūmahara SRAM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SRAM - Synchronous, QDR II Memory IC 18Mb (1M x 18) Parallel 167MHz 8.4ns 165-CABGA (13x15) Whero Whero 167MHz