IDT71016S20YI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71016S20YI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IDT71016S20YI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 1M PARALLEL 44SOJ
Ngā Rauemi: IDT71016S20YI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDT71016S20YI
Tau Wae IDT71016S20YI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4911 pcs Pepa Raraunga IDT71016S20YI.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 20ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 44-SOJ
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 44-BSOJ (0.400", 10.16mm Width) Ētahi Ingoa 71016S20YI
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Surface Mount