IDT71016S12PHGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71016S12PHGI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IDT71016S12PHGI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 1M PARALLEL 44TSOP II
Ngā Rauemi: IDT71016S12PHGI.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDT71016S12PHGI
Tau Wae IDT71016S12PHGI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4813 pcs Pepa Raraunga IDT71016S12PHGI.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 12ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 44-TSOP II
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 44-TSOP (0.400", 10.16mm Width) Ētahi Ingoa 71016S12PHGI
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Surface Mount