IDT6116LA45SOG8
Hua Hua
Tau Wae: IDT6116LA45SOG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 16K PARALLEL 24SOIC
Ngā Rauemi: IDT6116LA45SOG8.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDT6116LA45SOG8
Tau Wae IDT6116LA45SOG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5626 pcs Pepa Raraunga IDT6116LA45SOG8.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 45ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 24-SOIC
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Ētahi Ingoa 6116LA45SOG8
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount