IDT3CP0C02-24NSGET
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT3CP0C02-24NSGET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IDT3CP0C02-24NSGET
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC OSC PROG TIMER 24MHZ 4-VFQFPN
Ngā Rauemi: IDT3CP0C02-24NSGET.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDT3CP0C02-24NSGET
Tau Wae IDT3CP0C02-24NSGET Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga IC OSC PROG TIMER 24MHZ 4-VFQFPN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4622 pcs Pepa Raraunga IDT3CP0C02-24NSGET.pdf
Tuhinga o mua 1.62 V ~ 3.6 V Momo Programmable Timer
Pūrere Pūrere Whakarato 4-VFQFPN (5x3.2) Raupapa -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 4-VDFN
Ētahi Ingoa 800-2040-6 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 24MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Programmable Timer IC 24MHz 4-VFQFPN (5x3.2) I teie nei - Te tuku 2.5mA