IDT23S09T-1DC
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IDT23S09T-1DC
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC CLK BUFFER ZD 2.5V 16-SOIC
Ngā Rauemi: 1.IDT23S09T-1DC.pdf2.IDT23S09T-1DC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDT23S09T-1DC
Tau Wae IDT23S09T-1DC Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga IC CLK BUFFER ZD 2.5V 16-SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4850 pcs Pepa Raraunga 1.IDT23S09T-1DC.pdf2.IDT23S09T-1DC.pdf
Tuhinga o mua 2.3 V ~ 2.7 V Momo Zero Delay Buffer
Pūrere Pūrere Whakarato 16-SOIC Raupapa -
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:9 Packaging Tube
Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PLL Yes with Bypass
Whakaputa CMOS, LVTTL Ētahi Ingoa 23S09T-1DC
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakauru LVTTL
Tautanga - Max 133MHz Kawewehe / Whakanao No/No