FXO-LC730R-650
IDT, Integrated Device Technology IncIDT, Integrated Device Technology Inc
FXO-LC730R-650 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FXO-LC730R-650
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua OSC XO 650.000MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: 1.FXO-LC730R-650.pdf2.FXO-LC730R-650.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FXO-LC730R-650
Tau Wae FXO-LC730R-650 Kaihanga IDT, Integrated Device Technology Inc
Whakaahuatanga OSC XO 650.000MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2679 pcs Pepa Raraunga 1.FXO-LC730R-650.pdf2.FXO-LC730R-650.pdf
Momo XO (Standard) Rahi / Rahi 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
Ahua Tae 3.3V Raupapa XPRESSO™ FXO-LC73
RoHS Tūnga Cut Strip Ratonga -
Ko te poari 6-SMD, No Lead Whakaputa Enable/Disable
Ētahi Ingoa 771-650-1 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga FXO-LC730R-650 Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Te Manawanui Toa ±100ppm Tautanga - Whakaputa 1 -
Rautanga 650MHz Whakaahua nui 650MHz LVDS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 100mA Enable/Disable
Whakaahuatanga OSC XO 650.000MHZ LVDS SMD Tae - Whakaaetanga (Max) LVDS
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 100mA