FS1012-1001-LQ
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
FS1012-1001-LQ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FS1012-1001-LQ
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua THERMAL MASS FLOW SENSOR
Ngā Rauemi: FS1012-1001-LQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FS1012-1001-LQ
Tau Wae FS1012-1001-LQ Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga THERMAL MASS FLOW SENSOR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3116 pcs Pepa Raraunga FS1012-1001-LQ.pdf
Momotuhi - Whakauru 3 V ~ 5.6 V Whakawhiti Mahinga / Whakatau -
Raupapa FS1012 Waahi Whakaaro 0 ~ 0.5 SLPM
Tauranga Tauranga Male, 0.232" (5.90mm) Ētahi Ingoa 800-3794
Tae Mahi 0°C ~ 85°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga - Te tinana Silicon Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Pato Pūrere Whakawhiti Liquid Whakaahuatanga Taipitopito Liquid Flow Sensor 0 ~ 0.5 SLPM Male, 0.232" (5.90mm) Silicon
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FS1012-1100-NG
FS1012-1100-NG
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: THERMAL MASS FLOW SENSOR
I roto i te taonga: 3110 pcs
Tikiake: FS1012-1100-NG.pdf
RFQ
I roto i te taonga: 2889 pcs
Tikiake: FS1012-1020-NG.pdf
RFQ
FS1025
FS1025
Whakaahuatanga: LIQUID FLOW SENSOR MODULE, AMPLI
Tikiake: FS1025.pdf
FS100R17KS4F
FS100R17KS4F
Kaihanga: International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga: IGBT MODULE VCES 600V 100A
I roto i te taonga: 71 pcs
Tikiake:
FS100R17N3E4B11BOSA1
FS100R17N3E4B11BOSA1
I roto i te taonga: 653 pcs
Tikiake: FS100R17N3E4B11BOSA1.pdf
Tikiake: FS1023.pdf
FS100R17N3E4BOSA1
FS100R17N3E4BOSA1
Whakaahuatanga: IGBT MODULE 1700V 100A