9173B-15CS08LF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 9173B-15CS08LF
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC CLK FREQ GEN VID GENLOCK
Ngā Rauemi: 9173B-15CS08LF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
97 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 9173B-15CS08LF
Tau Wae 9173B-15CS08LF Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 14326 pcs Pepa Raraunga 9173B-15CS08LF.pdf
Tuhinga o mua 4.75 V ~ 5.25 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa - Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:2
Packaging Tube Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PLL Yes Whakaputa Clock
Ētahi Ingoa 800-1929
ICS9173B-15CS08LF
IDT9173B-15CS08LF
Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Tumuaki Matua Video Genlock Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Clock Tautanga - Max 37.5MHz
Motuhake - Whakauru: Whakaputa No/No Tau Wae Tuakiri IDT9173B
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: 1.25 A-F TAB ASY 6P BOTT ENTRY
I roto i te taonga: 297169 pcs
Tikiake: 917362-6.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 6POS 1.25MM TIN R/A
I roto i te taonga: 232814 pcs
Tikiake: 917360-6.pdf
RFQ
9174 BK001
9174 BK001
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: CABLE COAXIAL RG174 26AWG 1000'
I roto i te taonga: 439 pcs
Tikiake: 9174 BK001.pdf
9173B
9173B
Kaihanga: B&K Precision
Whakaahuatanga: DC PWR SUPPLY 0-10V 10A/0-20V 5A
I roto i te taonga: 66 pcs
Tikiake: 9173B.pdf
9174 BK002
9174 BK002
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: CABLE COAXIAL RG174 26AWG 500'
I roto i te taonga: 533 pcs
Tikiake: 9174 BK002.pdf
9173B-15CS08LFT
9173B-15CS08LFT
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC CLK FREQ GEN VID GENLOCK
Tikiake: 9173B-15CS08LFT.pdf
9174 BK005
9174 BK005
Whakaahuatanga: CABLE COAXIAL RG174 26AWG 100'
Tikiake: 9174 BK005.pdf
9174
Kaihanga: B&K Precision
Whakaahuatanga: DC PWR SUPL 0-35V 3A/0-70V 1.5A