90E24PYGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 90E24PYGI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC ENERGY METERING 28SSOP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 90E24PYGI
Tau Wae 90E24PYGI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4279 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 2.8V ~ 3.6V Ngaohihi - I / O Ki raro 0.4V, 0.8V
Ngaohihi - I / O Teitei 2.4V, 3.9V, 6.2V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SSOP
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Ētahi Ingoa IDT90E24PYGI
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Mita Single Phase
Error Measurement 0.5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inenga Whakauru 1 kOhm, 50 kOhm Whakaahuatanga Taipitopito Single Phase Meter IC 28-SSOP