8N4SV76EC-0141CDI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8N4SV76EC-0141CDI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC
Ngā Rauemi: 1.8N4SV76EC-0141CDI.pdf2.8N4SV76EC-0141CDI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
364 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8N4SV76EC-0141CDI
Tau Wae 8N4SV76EC-0141CDI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5041 pcs Pepa Raraunga 1.8N4SV76EC-0141CDI.pdf2.8N4SV76EC-0141CDI.pdf
Tuhinga o mua 3.135 V ~ 3.465 V Momo VCXO
Pūrere Pūrere Whakarato 6-CLCC (7x5) Raupapa FemtoClock® NG
Packaging Tray Paa / Case 6-CLCC
Ētahi Ingoa IDT8N4SV76EC-0141CDI
IDT8N4SV76EC-0141CDI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 156.25MHz
Whakaahuatanga Taipitopito VCXO IC 156.25MHz 6-CLCC (7x5) I teie nei - Te tuku 140mA