8N3DV85LC-0140CDI
Hua Hua
Tau Wae: 8N3DV85LC-0140CDI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
Ngā Rauemi: 1.8N3DV85LC-0140CDI.pdf2.8N3DV85LC-0140CDI.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8N3DV85LC-0140CDI
Tau Wae 8N3DV85LC-0140CDI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 6225 pcs Pepa Raraunga 1.8N3DV85LC-0140CDI.pdf2.8N3DV85LC-0140CDI.pdf
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 2.625 V Momo VCXO
Pūrere Pūrere Whakarato 6-CLCC (7x5) Raupapa FemtoClock® NG
Packaging Tray Paa / Case 6-CLCC
Ētahi Ingoa IDT8N3DV85LC-0140CDI
IDT8N3DV85LC-0140CDI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 133.333333MHz, 140MHz
Whakaahuatanga Taipitopito VCXO IC 133.333333MHz, 140MHz 6-CLCC (7x5) I teie nei - Te tuku 120mA