8741004BGILFT
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8741004BGILFT
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC PCI EXPRSS/JITT ATTEN 24TSSOP
Ngā Rauemi: 8741004BGILFT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8741004BGILFT
Tau Wae 8741004BGILFT Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 11813 pcs Pepa Raraunga 8741004BGILFT.pdf
Tuhinga o mua 3.135 V ~ 3.465 V Pūrere Pūrere Whakarato 24-TSSOP
Raupapa FemtoClock® Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:4
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
PLL Yes Whakaputa LVDS
Ētahi Ingoa ICS8741004BGILFT
ICS8741004BGILFT-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakauru HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL Tautanga - Max 160MHz
Motuhake - Whakauru: Whakaputa Yes/Yes Tau Wae Tuakiri ICS8741004
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CBL 3COND 22AWG
I roto i te taonga: 92 pcs
Tikiake:
RFQ
87410-110LF
87410-110LF
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN HEADER 20POS .050" STR PCB
I roto i te taonga: 32293 pcs
Tikiake:
RFQ
87417
Kaihanga: Klein Tools
Whakaahuatanga: NYLON-FILAMENT ROPE LANYARD
I roto i te taonga: 1132 pcs
87415
Kaihanga: Klein Tools
Whakaahuatanga: AIRCRAFT-CABLE LANYARD
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN HEADER 100POS .050" STR PCB